Magnum 4202

Svítidlo vhodné pro velké prostory a haly. Kolekce designových lam SectoDesign je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobeny z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. Stínítka jsou dostupné v bříze přírodní, bílé nebo černé vrstvené bříze. Stínítka jsou ručně vyrobeny velice zručnými finskými řemeslníky. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
39 750 Kč
Cena bez DPH
32 851 Kč
Dodání 9 týdnů
Dodání 9 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
56 cm
Výška
87 cm
Materiál
dřevo - bříza
Zdroj / Patice
E27 max. 20W
Světelný zdroj
Airam Superlux LED 20W, 2452lm, 2700K Megaman, stmívatelný
Kabel
textilní, 200 cm, 3 ocelové lanka, kalíšek
Provedení kabelu
bílý (bříza, bílá, ořech), černý (černá)

Kolekce designových lam Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobeny z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. Stínítka jsou dostupné v bříze přírodní, bílé nebo černé vrstvené bříze. Stínítka jsou ručně vyrobeny velice zručnými finskými řemeslníky.

Seppo Koho

Seppo Koho (nar. 1967) je finský architekt a světelný designér, který studoval na Vysoké škole průmyslových umění v Helsinkách a na Tampere University of Technology. Seppo Koho je návrhářem lamp Secto Design.

Seppo Koho

Popis značky

Secto Design je finská společnost specializující se na výrobu dřevěných designových svítidel. Ta jsou ručně vyráběna z finské břízy, vysoce zkušenými řemeslníky.

Designy interiérového architekta Seppa Koho, mají čistý a jednoduchý skandinávský rukopis. Dřevo doplňuje jemné osvětlení pro působivou atmosféru.

Secto Design inspiruje lidi po celém světě, jelikož 75% produkce míří z Finska na export.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku