Orb

Jako korálky na provázku. Dokonale zaoblené skleněné kuličky vytvářejí reflexní, zářící světlo v každé místnosti. Svítidlo Orb vytváří exkluzivní atmosféru a má čistý, omezený efekt a zároveň je ležérní. Kombinace mosazi a skla dodává vašemu domovu industriální punc. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
20 570 Kč
Cena bez DPH
17 000 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
115 cm
Výška
35,7 cm
Materiál
kouřově šedé sklo a kov
Provedení
závěsné svítidlo
Zdroj / Patice
E14 max. 25W
Světelný zdroj
dodáváno bez zdroje
Kabel
textilní 300 cm, černý

Kolekce svítidel Orb zahrnuje stropní závěsná svítidla, nástěnná svítidla, stolní a stojací lampy a baňky. Materiálové varianty jsou mosaz, černá a šedá barva. Stínítka jsou čiré sklo. 

365° North

Pro mě musí mít design smysl. Tvar, barva a výběr materiálů se musí sčítat a dávat smysl každému jednotlivému designu. Dobrý design je funkční, krásný a snadno srozumitelný.

365° North

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku