Octo 4240

Kolekce designových lam Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Toto velkolepé a vzdušné svítidlo je klasika. Má nádherné zavěšení, které je díky své lehkosti pohodlné i v malých prostorách.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
23 750 Kč
Cena bez DPH
19 628 Kč
Dodání 9 týdnů
Dodání 9 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
54 cm
Výška
68 cm
Materiál
dřevo - bříza
dřevo - bříza
Zdroj / Patice
E27, LED max. 20 W
Světelný zdroj
Airam Pro LED, E27, 12 W, 1060 lumen, 3000 K, čistě bílý, stmívatelný, může se lišit
Kabel
150 cm, textilní
Provedení kabelu
bílý (bříza, bílá, ořech), černý (černá)
Kalíšek
bílý (bříza, bílá, ořech), černý (černá)

Kolekce designových lam Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Toto velkolepé a vzdušné svítidlo je klasika. Má nádherné zavěšení, které je díky své lehkosti pohodlné i v malých prostorách. Stínítka jsou vyrobeny z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. Stínítka jsou dostupné v bříze přírodní, bílé nebo černé vrstvené bříze. Stínítka jsou ručně vyrobeny velice zručnými finskými řemeslníky. 

Seppo Koho

Seppo Koho (nar. 1967) je finský architekt a světelný designér, který studoval na Vysoké škole průmyslových umění v Helsinkách a na Tampere University of Technology. Seppo Koho je návrhářem lamp Secto Design.

Seppo Koho

Popis značky

Secto Design je finská společnost specializující se na výrobu dřevěných designových svítidel. Ta jsou ručně vyráběna z finské břízy, vysoce zkušenými řemeslníky.

Designy interiérového architekta Seppa Koho, mají čistý a jednoduchý skandinávský rukopis. Dřevo doplňuje jemné osvětlení pro působivou atmosféru.

Secto Design inspiruje lidi po celém světě, jelikož 75% produkce míří z Finska na export.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku