Victo 4250

Závěsné svítidlo Victo k sobě přitahuje pozornost lidí. Je dokonalou výzdobou nad stolem a poskytuje teplé a útulné světlo. Kolekce designových lam Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
22 750 Kč
Cena bez DPH
18 802 Kč
Dodání 9 týdnů
Dodání 9 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
56 cm
Výška
48 cm
Materiál
dřevo - bříza
Zdroj / Patice
E27 base, LED max 20 W
Světelný zdroj
Airam Pro LED, E27, 12 W, 1060 lumen, 3000 K, čistě bílý, stmívatelný, může se lišit
Kabel
textilní, 150 cm
Provedení kabelu
bílý (bříza, bílá, ořech), černý (černá)
Kalíšek
bílý (bříza, bílá, ořech), černý (černá)

Závěsné svítidlo Victo k sobě přitahuje pozornost lidí. Je dokonalou výzdobou nad stolem a poskytuje teplé a útulné světlo. Kolekce designových lam Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobeny z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. Stínítka jsou dostupné v bříze přírodní, bílé nebo černé vrstvené bříze. Stínítka jsou ručně vyrobeny velice zručnými finskými řemeslníky.

Seppo Koho

Seppo Koho (nar. 1967) je finský architekt a světelný designér, který studoval na Vysoké škole průmyslových umění v Helsinkách a na Tampere University of Technology. Seppo Koho je návrhářem lamp Secto Design.

Seppo Koho

Popis značky

Secto Design je finská společnost specializující se na výrobu dřevěných designových svítidel. Ta jsou ručně vyráběna z finské břízy, vysoce zkušenými řemeslníky.

Designy interiérového architekta Seppa Koho, mají čistý a jednoduchý skandinávský rukopis. Dřevo doplňuje jemné osvětlení pro působivou atmosféru.

Secto Design inspiruje lidi po celém světě, jelikož 75% produkce míří z Finska na export.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku