Owalo 7000

Horizontální svítidlo, které je vhodné k osvětlení jak zasedacích místností, tak jídelních prostorů. Přichází s nejnovějšími technologiemi LED.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
33 750 Kč
Cena bez DPH
27 893 Kč
Dodání 9 týdnů
Dodání 9 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
100 cm
Výška
13 cm
Materiál
dřevo - bříza
Světelný zdroj
vestavěná LED, 21 W, 2850 K, 2500 lm, CRI 85, stmívatelná
Kabel
textilní, 200 cm
Provedení kabelu
bílý (bříza, bílá, ořech), černý (černá)
Kalíšek
bílý (bříza, bílá, ořech), černý (černá)

Horizontální svítidlo, které je vhodné k osvětlení jak zasedacích místností, tak jídelních prostorů. Přichází s nejnovějšími technologiemi LED. Kolekce designových lam Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobeny z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. Stínítka jsou dostupné v bříze přírodní, bílé nebo černé vrstvené bříze. Stínítka jsou ručně vyrobeny velice zručnými finskými řemeslníky.

Seppo Koho

Seppo Koho (nar. 1967) je finský architekt a světelný designér, který studoval na Vysoké škole průmyslových umění v Helsinkách a na Tampere University of Technology. Seppo Koho je návrhářem lamp Secto Design.

Seppo Koho

Popis značky

Secto Design je finská společnost specializující se na výrobu dřevěných designových svítidel. Ta jsou ručně vyráběna z finské břízy, vysoce zkušenými řemeslníky.

Designy interiérového architekta Seppa Koho, mají čistý a jednoduchý skandinávský rukopis. Dřevo doplňuje jemné osvětlení pro působivou atmosféru.

Secto Design inspiruje lidi po celém světě, jelikož 75% produkce míří z Finska na export.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku