Grace armchair

Grace má jednoduchou, ale brilantní konstrukci.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
15 070 Kč
Cena bez DPH
12 455 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
52, 54 cm
Hloubka
50 cm
Výška
80 cm
Výška sedáku
45 cm
Materiál
Přírodní lak z bukového, dubového nebo jasanového dřeva. Povrchová úprava bílý lazur z jasanového dřeva a povrchová úprava černý lazur. S loketní opěrkou nebo bez ní a s čalouněným sedadlem nebo bez něj.

Grace má jednoduchou, ale brilantní konstrukci. Polovina opěradla je před zadními nohami, zatímco polovina za nimi, což židli dodává pohodlí a charakter.

Staffan Holm

Pro švédského Staffana Holma nikdy nebyl skvělý design tolik o praktických funkcích jako o těch emocionálních. S tolika věcmi kolem nás chce, abychom byli ovlivněni každým dalším novým objektem. Jeho fascinace je jak pro poetickou kvalitu řemesel, tak pro zázraky nové technologie - obě základní ingredience pro rozvoj společnosti. Dobrým příkladem jeho designu je Spin stolička pro Swedese.

Staffan Holm se narodil v roce 1977. Vyučil se nejprve tesařem a poté získal magisterský titul v oboru design na HDK / University of Gothenburg. Čtyři roky pracoval jako nábytkový truhlář a od roku 2006 má v Göteborgu vlastní studio - Staffan Holm Design.

Staffan Holm obdržel řadu cen a ocenění, včetně dvou za svůj konferenční stolek Newton od Nordic Design Prize 2009 a švédské dekorace ELLE2010.

Staffan Holm

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku