Racquet oval

Racquet je řada ručně vyráběných zrcadel navržených Oliverem Schickem a je vyrobena z parou ohýbaného dřeva zakřiveného kolem skutečného zrcadla. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
18 755 Kč
Cena bez DPH
15 500 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
50 cm
Hloubka
5 cm
Výška
140 cm
Materiál
ohýbaný dub
Provedení
kotvení ke zdi

Racquet je řada ručně vyráběných zrcadel navržených Oliverem Schickem a je vyrobena z parou ohýbaného dřeva zakřiveného kolem skutečného zrcadla. Díky složité technice je každé zrcadlo zcela jedinečné s elegantním a stále hravým výrazem. Série je inspirována formátem tenisových raket zobrazených na krásném vrcholu. Elegantní a organický design vyrobený z materiálů nejvyšší kvality.

Oliver Schick

Oliver Schick se narodil v malém německém městě Darmstadt. Město s uměleckým kulturním zázemím, které se od té doby stalo živou inspirací v jeho tvorbě. Jeho designový přístup a estetika mají spojit zjednodušující myšlenky s velkými příběhy, které v uživateli a divákovi vytvoří náladu nebo pocit. To se jasně ukazuje na jeho mnoha krásných projektech, kde drobné změny a nečekané detaily dodávají každému designu živý charakter a rozměry. Jeho cílem je navrhnout výrobky s nadčasovým charakterem, které lze snadno pochopit a dekódovat. Design by měl být snadno použitelný a myšlenka by měla být snadno sdělena divákovi a uživateli, aniž by se stala triviální nebo zbavená identity. Věří, že dobrý design by měl vyprávět příběh, a nejen naplnit potřebu, dosáhnout krásné rovnováhy mezi použitím designu a příběhem, který tak dobře komunikuje.

Oliver Schick

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku