Comma mirror 52 cm

V sérii zrcadel a podnosů prozkoumala Mia Lagerman možnosti kruhového a oválného tvaru . Dokonalé dílenské zpracování, detaily z kovu, skryté závěsy, to vše dělá z tohoto zrcadla pěkný kousek, který zůstane v domě dlouhou dobu.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
9 317 Kč
Cena bez DPH
7 700 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
52 cm
Výška
52 cm
Materiál
ohýbané jasanové dřevo
Provedení
moření do několika odstínů

V sérii zrcadel a podnosů prozkoumala Mia Lagerman možnosti kruhového tvaru. Podrobnosti rámečku dávají produktu výrazný výraz a směr. Zároveň detail vytváří funkci zavěšení zrcátka a rukojeti.

Mia Lagerman

Mia Lagerman se narodila a vyrůstala ve Stockholmu, ale Kodaň byla její základnou už mnoho let. Mia je ztělesněný Skandinávec, který věří v kvalitu, funkčnost a estetiku. Za posledních 25 let, kdy Mia pracovala jako návrhářka nábytku, se dokázala prosadit jako klíčový hráč na designové scéně s oceněným portfoliem a klienty, jako jsou Fritz Hansen, Skagerak, Swedese a IKEA.

Mia považuje každý designový projekt za problém, který je třeba vyřešit, a svou práci za místo příležitostí. Cítí se povinna rozvíjet myšlenky a nápady, které dosud nebyly, a že klíčem k hledání řešení je kladení otázek - oko návrháře nikdy nespí.

Snadno se pohybuje mezi různými oblastmi nábytku a produktového designu. Neméně důležitá je práce velkých i malých s obnovami, vylepšeními a interpretacemi, smyslem pro umělecké kvality a inovativním myšlením. Pro Miu je navrhování pomocí zkušeností a zvědavosti vytvořit příběh o materiálech, výrazech, kontextech, detailech a vnitřních pocitech k odhalení vodítek a dokončení jakési hádanky.

Mia Lagerman

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku