Shift

Podlahové zrcadlo, můžete také použít jako háček? Ano.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
9 675 Kč
Cena bez DPH
7 996 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
50, 75 cm
Hloubka
15,3 cm
Výška
50, 183 cm

Podlahové zrcadlo, můžete také použít jako háček? Ano, naše řada zrcadel Shift je krásná i praktická - ideální pro použití v hale, ložnici a pro ty, kteří mají to štěstí, že mají šatnu.

KaschKasch

Naším cílem je vytvářet jednoduché a intuitivní produkty - něco, co není příliš složité, ale přesto krásné. Vždy se snažíme navrhovat kvalitní výrobky, které stále mají poetický prvek. Inspiraci nacházíme téměř v čemkoli. Staveniště, rybí trhy, lidé, způsob jejich chování atd. Nejde jen o okolí, ale také o interakci. Dobrý design je pro nás, když máme pocit, že to nikdy nebylo jiné. Něco, co má smysl, když se na to podíváte, nebo něco, co vám dává intenzivní pocit rozkoše.


KaschKasch

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku