Sleek

Série nabízí variantu jídelní židle i doplňkovou verzi barové židle, každý design sdílí měkké křivky, díky nimž je Sleek blažená, bez ohledu na design, pro který se rozhodnete.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
17 300 Kč
Cena bez DPH
14 298 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
55 cm
Hloubka
48 cm
Výška
92,6, 102,6 cm
Výška sedáku
69, 78 cm
Materiál
olejovaný dub, kůže černá
Hloubka sedáku
39 cm

Elegantní řada je autentické severské řemeslné zpracování, ve kterém jsou umístěny různé varianty stejného ikonického obrysu. Vyrobeno s touhou použít lisované masivní dřevo s certifikací FSC k vytvoření moderní židle s jasnými odkazy na klasický design nábytku. Série nabízí variantu jídelní židle i doplňkovou verzi barové židle, každý design sdílí měkké křivky, díky nimž je Sleek blažená, bez ohledu na design, pro který se rozhodnete. Výsledkem je pohodlné a estetické křeslo, které ctí tradice, dobré řemeslné zpracování a poctivé materiály.

Says Who

Nikolaj a Kasper. Says Who Desig rádi vypráví příběhy prostřednictvím jejich produktů. Příběhy, které přidávají charakter a význam pro uživatelské prostředí. Milují jednoduchý, chytrý a přesto mužský design. Surovost vyjádřená rafinovanými detaily. Vždy se snaží dodávat produktu osobnost. Dobrý design je užitečný, charakteristický a vypráví příběh. Zanechává trvalý dojem, který obohacuje naše životy způsoby, na které jsme nikdy předtím nepomysleli. Když je design v nejlepší formě, obohacuje náš každodenní život a zkušenosti.

Says Who

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku