Hill

Hill je elegantní, estetický a pevný stůl s flexibilní funkcí, včetně možnosti rozšíření, takže můžete pozvat ještě více hostů.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
75 036 Kč
Cena bez DPH
62 013 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
100 cm
Délka
180 cm
Velikost rozložení
330 cm
Výška
75 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
masivní dub
Materiál
masivní dub
Nosnost
75 kg

Jídelní stůl Hill pochází z myslí kolínských designérů Kaschkasch. Ručně vyráběné detaily jsou patrné všude, kam se podíváte, od zaoblených nohou až po hladké kontury desky stolu a jeho viditelných spojů. Hill je vyroben z nejkvalitnějších materiálů: deska stolu je vyrobena z masivního dubu získaného z udržitelného lesnictví nebo z italského laminátu Fenix NTM®, který je vyráběn lokálně v Dánsku. Hill je elegantní, estetický a pevný stůl s flexibilní funkcí, včetně možnosti rozšíření, takže můžete pozvat ještě více hostů.

KaschKasch

Naším cílem je vytvářet jednoduché a intuitivní produkty - něco, co není příliš složité, ale přesto krásné. Vždy se snažíme navrhovat kvalitní výrobky, které stále mají poetický prvek. Inspiraci nacházíme téměř v čemkoli. Staveniště, rybí trhy, lidé, způsob jejich chování atd. Nejde jen o okolí, ale také o interakci. Dobrý design je pro nás, když máme pocit, že to nikdy nebylo jiné. Něco, co má smysl, když se na to podíváte, nebo něco, co vám dává intenzivní pocit rozkoše.


KaschKasch

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku