Hill

Hill, rozšiřovací desky pro rozkládací stůl. Kupují se v páru. Uvedená cena je za jeden kus.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
11 979 Kč
Cena bez DPH
9 900 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
100 cm
Délka
50 cm
Výška
3 cm
Materiál
masivní dub

Jídelní stůl Hill pochází z myslí kolínských designérů Kaschkasch. Ručně vyráběné detaily jsou patrné všude, kam se podíváte, od zaoblených nohou až po hladké kontury desky stolu a jeho viditelných spojů. Hill je vyroben z nejkvalitnějších materiálů: deska stolu je vyrobena z masivního dubu získaného z udržitelného lesnictví nebo z italského laminátu Fenix NTM®, který je vyráběn lokálně v Dánsku. Hill je elegantní, estetický a pevný stůl s flexibilní funkcí, včetně možnosti rozšíření, takže můžete pozvat ještě více hostů.

KaschKasch

Naším cílem je vytvářet jednoduché a intuitivní produkty - něco, co není příliš složité, ale přesto krásné. Vždy se snažíme navrhovat kvalitní výrobky, které stále mají poetický prvek. Inspiraci nacházíme téměř v čemkoli. Staveniště, rybí trhy, lidé, způsob jejich chování atd. Nejde jen o okolí, ale také o interakci. Dobrý design je pro nás, když máme pocit, že to nikdy nebylo jiné. Něco, co má smysl, když se na to podíváte, nebo něco, co vám dává intenzivní pocit rozkoše.


KaschKasch

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku