Chief

Tradiční jídelní židle. Dřevěná konstrukce a čalouněný sedák. Opěrák je dřevěný.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
10 285 Kč
Cena bez DPH
8 500 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
48 cm
Hloubka
52 cm
Výška
81 cm
Výška sedáku
46 cm
Podnož
masiv dřevo
Skořepina
čalouněná
Stohovatelnost
ne

Dřevěné podnoží se nabízí ve čtyřech dřevěných variantách. Čalouněný sedák může být v látce nebo v kůži. Židle je velmi lehká a dobře se s ní manipuluje. Překližková konstrukce má přiznané pohledové hrany.

Michael H. Nielsen

Můj styl se vyznačuje tím, že se soustřeďuji na detail a „hranu“, která odděluje mé designy od davu. Jedním z mých největších vlivů je zaregistrovat, kolik rozmanitosti mezi lidmi existuje, a pokusit se uspokojit velmi odlišné potřeby, které vytváří. Vždy mě fascinovalo řemeslné zpracování a interakce mezi řemeslníkem a designérem. Dobrý design je to, co dává smysl a hodnotu lidem, kteří jej používají.

Michael H. Nielsen

Popis značky

Společnost PBJ Designhouse byla založena v roce 1968 panem Per Buhl Jorgensen. Odtud pramení i název společnosti skládající se z prvních písmen zakladatele. Byla velmi úspěšná v USA, kam exportovala většinu své produkce. Jako první společnost vyráběla televizní a media skříňky. Po teroristickém útoku v roce 2001, ze dne na den přestala poptávka na americkém trhu. PBJ se tedy začalyi soustředit a budovat prodejní síť na evropském trhu. V sortimentu jsou prvotřídní. Centrála a zázemí odkud je řízen prodej, vývoj a design nových produktů je v Dánsku ve městě Rodding . PBJ je 100% rodinná firma.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku