Tray

DESIGNOVĚ VYVÁŽENÝ PRVEK. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
13 465 Kč
Cena bez DPH
11 128 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
85 cm
Výška
29/33 cm
Provedení podnože
jasanúčerně mořený jasan
Provedení
deska bílý akrylát

TRAY je stůl se stolní deskou, který funguje jako zásobník na předměty každodenní potřeby. Stůl se dodává ve dvou různých výškách a lze jej uspořádat tak, aby se navzájem překrývaly. Architektonický a moderní poutač v obytném prostoru.

Matthias Demacker

Matthias Demacker se narodil v jižním Německu v roce 1970. Studoval design na FH Niederrhein v Krefeldu a současně pracoval s řadou ateliérů různých architektů na veletržních výstavních stáncích. Po absolutoriu se přestěhoval do Mnichova, pracoval pro řadu studií interiérového designu a v roce 2003 si založil vlastní. Získal mnoho uznání na mezinárodní úrovni; mezi nimi Cena za inovaci interiéru, Nominace na německý Designpreis v roce 2005, Red Dot 2007 a Cena za dobrý design 2010.

Matthias Demacker

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Softline

Tom

Cena 8 620 Kč

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku