Peyote

Konferenční stolek Peyote kombinuje přírodní a elegantní prvky, přičemž základna ve tvaru listu zvedá robustní desku stolu a vytváří výraz, který vypadá plovoucí, ale zároveň extravagantní.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
21 901 Kč
Cena bez DPH
18 100 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
56 cm
Výška
35 cm
Provedení podnože
ohýbaná překližka
Materiál deska
MDF, dýha

Konferenční stolek Peyote kombinuje přírodní a elegantní prvky, přičemž základna ve tvaru listu zvedá robustní desku stolu a vytváří výraz, který vypadá plovoucí, ale zároveň extravagantní. Konferenční stolek Peyote je vyroben z lisované dýhy, MDF a překližky, což zaručuje dlouhou životnost. Zkombinujte konferenční stolek s postranním stolkem v jiné barvě ze stejné série, nebo nechte konferenční stolek vyprávět svůj vlastní krásný a přirozený příběh.

E-ggs

Jsme interdisciplinární designové studio složené z různých osobností, prostředí a perspektiv, které vytvářejí dynamický designový proces. Inspiruje nás naše okolí a svět, ve kterém žijeme. Materiály, struktury, barvy, formy a skryté detaily, které vzbuzují naši zvědavost. To vše pomáhá formovat každý design, který vyjadřuje různé úvahy a nápady. Naše návrhy jsou tedy přímým výsledkem interakce, která probíhá mezi námi, designéry a mezi vnějším světem.

E-ggs

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku