Bob

Pohovkový systém poskytující téměř neomezené možnosti, konstruovaný s použitím nejmenšího možného počtu modulů.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
174 005 Kč
Cena bez DPH
143 806 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
26 - ... cm
Hloubka
87 cm
Výška
72 cm
Výška sedáku
40 cm
Hloubka sedáku
59 cm

Pohovkový systém poskytující téměř neomezené možnosti, konstruovaný s použitím nejmenšího možného počtu modulů. Tam, kde jsou obyčejné sedací soupravy obvykle obdélníkové, čtvercové a předvídatelné, nabízí Bob architektonickou svobodu buď výzvám, nebo dodržování všech typů prostor.

BOB

Johan Lindau, generální ředitel a manažer designu stanice Blå, znovu vyzval dva z nejznámějších švédských návrhářů. Je možné umožnit maximální flexibilitu s minimem komponent za rozumnou cenu? A budou Stefan Borselius a Thomas Bernstrand ještě jednou schopni spolupracovat - tentokrát ještě důvěrněji - než při svém dřívějším úspěchu, experimentu 15, který vyústil v Honken, Poppe a Morris JR? „Když pracujete sami, můžete se snadno zaseknout v detailech,“ říkají unisono Thomas Bernstrand a Stefan Borselius.

BOB

Popis značky

Blå Station je malý, ale významný švédský výrobce designového nábytku s historií píšící se od roku 1986. Tato rodinná firma byla založena průmyslovým designerem Börge Lindauem. Blå Station ve švédštině znamená modrá zastávka. Název však má jiný původ, Börge Lindau se pod své kresby podepisoval BL a  Å a značí město ze kterého pochází Åhus. Pro Blå Station navrhují známí švédští designéři a výrobce určuje směr švédského designu.

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku