Aiko

Elegantní, lehké křeslo, vhodné pro mnoho interiérů. Jeho kompaktní rozměry vám umožní jej použít na mnoho způsobů.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
22 683 Kč
Cena bez DPH
18 746 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
64 cm
Hloubka
58 cm
Výška
75 cm
Výška sedáku
50 cm
Podnož
kov
Provedení podnože
chromovaná/černá
Materiál
látka
Provedení
celočalouněná
Snímatelný potah
ano, zdrhovadlo

Křeslo AIKO je všestranné křeslo, které dodá eleganci v domácnostech i ve veřejných prostorech. Sedadlo je skořepina v celku a linie křesla činí AIKO úžasně pohodlným. Stylová kovová drátěná, nebo otočná konstrukce dodává židli lehký a vzdušný vzhled. K dispozici ve dvou různých výškách sedadel: easy chair nebo jídelní židle.

Susanne Gronlund

Susanne Grønlund je dánská návrhářka, která ráda spojuje skandinávské tradice s hravým stylem a zkoumá hranice různých materiálů. Grønlund absolvovala v roce 1991 dánskou školu designu a v Kodani založila vlastní ateliér. Během své kariéry získala Grønlund mnoho významných ocenění za design, například Red Dot Award, Norwegian Design Council Award a Good Design Award.

Susanne Gronlund

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku