Podium 36 cm

Podium navrhla Sanna Völker a je spojením formy a tradic. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
5 566 Kč
Cena bez DPH
4 600 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
36 cm
Výška
30,5 cm
Materiál
vláknitý cement

Podium navrhla Sanna Völker a je spojením formy a tradic. Vláknitý beton dává Podiu svou váhu, díky čemuž jsou tyto květináče jednoduchým a grandiózním domovem pro vaše zelené rostliny. Drenážní otvor v základně zajišťuje, že se vašim rostlinám daří, ale také činí nádobu optimální pro venkovní použití.

Sanna Völker

Obvykle ukládám nápady a uchovávám si inspiraci po nějakou dobu, než dozrají a nakonec se objeví ve vhodném produktu. Mezi tyto vlivy může patřit dotek na povrchu, krásná křivka, vtipná anekdota, sociální změna, potřeba uživatele, smysluplné slovo nebo ladný pohyb. Fascinuje mě také lidská mysl a chování, a to je často výchozí bod pro mé návrhy. Věřím, že moje výrobky kombinují skandinávské hodnoty a estetiku s městskými postoji a současným životním stylem.

Sanna Völker

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku