Dune

Dune lavici navrhlo německé designérské duo, Hertel a Klarhoefer, s cílem vytvořit lavičku, která vyzařuje eleganci a lehkost, ale s konstrukcí, která je mnohem pevnější, než vypadá. Klasický tvar a forma výrobku. Perfektní dílenské zpracování. Tento nábytek přetrvá věky. Čalouněná verze.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
37 873 Kč
Cena bez DPH
31 300 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
160 cm
Hloubka
63 cm
Výška
84 cm
Výška sedáku
47 cm
Podnož
dřevěné nohy
Materiál
dub, látka, kůže
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ne

Dune navrhlo německé designérské duo, Hertel a Klarhoefer, s cílem vytvořit lavičku, která vyzařuje eleganci a lehkost, ale s konstrukcí, která je mnohem pevnější, než vypadá. Toho je dosaženo masivním dřevěným rámem Dune, kde elegantní zakřivený tvar sedáku a opěradla a integrované polštáře sedadel vytvářejí krásnou synergii mezi jednoduchými a funkcionalistickými prvky s jasnými odkazy na klasiku skandinávského designu z 50. let.

Hertel & Klarhoefer

Naší inspirací je často Berlín. Máme to rádi tak, jak to je: metropolitní, kreativní a přímé. Ale stejně jako cestování po jiných zemích, to, co vám bije do očí, je místo, kde se rodí kreativní nápady… Nejlepší nápady někdy přicházejí v nejneočekávanějších situacích! Nejprve se necháme inspirovat hmotností věcí. Proto pracujeme velmi brzy na materiálech a prototypech v měřítku 1: 1. Na začátku designového projektu obvykle existuje koncepční myšlenka, kterou se snažíme co nejdříve realizovat v modelech a prototypech. Někdy však některé z našich designových projektů mají silný koncepční charakter, který jim umožňuje objevit se různými způsoby v závislosti na jejich významnosti.

Hertel & Klarhoefer

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku