Posea

Posea je elegantní řada laviček a úložného nábytku, které všechny sdílejí osobitý designový jazyk. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
15 246 Kč
Cena bez DPH
12 600 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
80 cm
Hloubka
35 cm
Výška
48 cm
Podnož
kovová lakovaná
Materiál
Velur
Výplň sedáku
studená pěna

Posea je elegantní řada laviček a úložného nábytku, které všechny sdílejí osobitý designový jazyk. Podpisovým detailem Posea je výrazný kovový rám, který je doplněn buď měkkým nebo zaobleným topem. Lavice Posea má zvláštní měkkost s polstrovaným sedadlem, což hravě kontrastuje s výrazným jazykem rámu. Ať už si vyberete jakoukoli Posea, řemeslné zpracování je krásné a trvanlivé, design je výrazný a profil je stylový s téměř pohádkovou kvalitou.

Granstudio

Inspiruje nás vše, co vidíme a kamkoli jdeme, a vždy se snažíme integrovat malé detaily, které dodávají produktům speciální funkčnost... Bereme společenskou odpovědnost v naší interní i externí práci, jak věříme zákazník by měl mít jistotu ohledně našich produktů.

Granstudio

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Bolia

Posea

Cena 10 475 Kč

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku