Dune

Dune lavici navrhlo německé designérské duo, Hertel a Klarhoefer, s cílem vytvořit lavičku, která vyzařuje eleganci a lehkost, ale s konstrukcí, která je mnohem pevnější, než vypadá. Klasický tvar a forma výrobku. Perfektní dílenské zpracování. Tento nábytek přetrvá věky.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
35 030 Kč
Cena bez DPH
28 950 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
160 cm
Hloubka
63 cm
Výška
84 cm
Výška sedáku
47 cm
Podnož
dřevěné nohy
Materiál
dřevo
Výplň sedáku
bez výplně
Snímatelný potah
bez potahu
Provedení opěradla
dřevěné

Dune navrhlo německé designérské duo, Hertel a Klarhoefer, s cílem vytvořit lavičku, která vyzařuje eleganci a lehkost, ale s konstrukcí, která je mnohem pevnější, než vypadá. Toho je dosaženo masivním dřevěným rámem Dune, kde elegantní zakřivený tvar sedáku a opěradla a integrované polštáře sedadel vytvářejí krásnou synergii mezi jednoduchými a funkcionalistickými prvky s jasnými odkazy na klasiku skandinávského designu z 50. let.

Hertel & Klarhoefer

Naší inspirací je často Berlín. Máme to rádi tak, jak to je: metropolitní, kreativní a přímé. Ale stejně jako cestování po jiných zemích, to, co vám bije do očí, je místo, kde se rodí kreativní nápady… Nejlepší nápady někdy přicházejí v nejneočekávanějších situacích! Nejprve se necháme inspirovat hmotností věcí. Proto pracujeme velmi brzy na materiálech a prototypech v měřítku 1: 1. Na začátku designového projektu obvykle existuje koncepční myšlenka, kterou se snažíme co nejdříve realizovat v modelech a prototypech. Někdy však některé z našich designových projektů mají silný koncepční charakter, který jim umožňuje objevit se různými způsoby v závislosti na jejich významnosti.

Hertel & Klarhoefer

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku