Float

Float je krásná lavička navržená společností outofstock. Jednoduchý výraz, kvalitní materiály, důraz na detail. Perfektní, lehká, praktická, třeba do předsíně.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
22 264 Kč
Cena bez DPH
18 400 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
114 cm
Hloubka
35 cm
Výška
42 cm
Podnož
masivní dřevo
Provedení
čalouněný sedák - látka/kůže
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ne

Float je krásná lavička navržená společností outofstock. Klasická silueta a stylový profil vyjadřují jasné odkazy na skandinávské designové dědictví a řemeslnou tradici, díky čemuž je Float obzvláště vytříbený. Lavice je vyrobena z kvalitních materiálů s měkkým polštářem sedadla a je užitečným a pohodlným designem s jemnými detaily, které kvalifikují její potenciál stát se okamžitou klasikou.

Outofstock

Naše práce nás velmi těší. Milujeme jednoduchost. Věříme, že malé detaily jsou ty, které mají vliv. Obdivujeme přírodu a snažíme se z ní co nejvíce naučit. Jsme si vědomi, že tato práce má v sobě velkou odpovědnost, protože přinášíme do života nové objekty, které budou mít přímý nebo nepřímý vztah k lidem a našemu prostředí. Snažíme se přenášet emoce na koncového uživatele v každém novém díle, které vytvoříme. Inspiruje nás téměř vše, co nás obklopuje. Je důležité mít oči otevřené dokořán a snažit se co nejvíce naučit z toho, co vidíme a zažíváme každý den. Pro nás musí být skvělý design funkční a zároveň musí generovat přitažlivost v osobě, která je před ním. Je výsledkem dokonalé rovnováhy mezi formou, barvou a materiály.

Outofstock

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku