Bingo

Skládací matrace, která má mnoho využití. S přídavným plexisklem je možné využití i jako odkládací stolek.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
9 690 Kč
Cena bez DPH
8 008 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
65 cm
Hloubka
65 cm
Výška
36 cm
Výška sedáku
36 cm
Podnož
bez nohou
Provedení podnože
bez nohou
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Polohování
lůžko 195 x 65 cm
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

Tento pouf je velmi populární v mnoha domácnostech. Je dekorativní, funkční, flexibilní a snadno se skladuje a rozkládá. Trojnásobná matrace se rozkládá na matraci na spaní - perfektní postel pro vaše hosty nebo pro děti, na které si budou hrát. Světelný podnos změní puf na stůl. Potahy jsou snímatelné a pratelné.

Michiel Van Der Kley

Když se Michiel van der Kley (1962) během studia historie seznámil s designem devatenácti let (Bauhaus, Mackintosh), rozhodl se stát se designérem sám. Od roku 1987 pracuje pro výrobce doma i v zahraničí, včetně Artifortu. Van der Kley vytváří designy s velkým citem pro detail, z nichž věří, že objekt odvozuje svou individualitu.

Michiel Van Der Kley

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku