Bob Job

Práce vás nemusí spojovat s kancelářským stolem. Setkání nepotřebují konferenční místnosti. BOB Job je dokonalým řešením pro neformální a kreativní pracovní prostor:

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
375 570 Kč
Cena bez DPH
310 388 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
26 - ... cm
Výška
72 cm
Výška sedáku
40 cm
Provedení
Široký výběr látek a barev. Překližka certifikovaná FSC s tvarovanou pěnou. Plastové nožičky.
Hloubka sedáku
59 cm

Práce vás nemusí spojovat s kancelářským stolem. Setkání nepotřebují konferenční místnosti. BOB Job je dokonalým řešením pro neformální a kreativní pracovní prostor: sedací systém, který lze konfigurovat jakýmkoli způsobem. Práce vás nemusí přivázat k kancelářskému stolu. Setkání nepotřebují konferenční místnosti. BOB Job je dokonalým řešením pro neformální a kreativní pracovní prostor: sedací systém, který lze konfigurovat jakýmkoli způsobem.

STEFAN BORSELIUS

Stefan Borselius, narozen 1974 v Malmö. Vzdělání na Konstfack University College of Arts, Crafts and Design. Navštěvoval školu Carla Malmstense a školu Steneby a studoval truhlářství a design nábytku.

Stefan Borselius je důmyslný designér s hlavou plnou nápadů. Může být tichý a přemýšlivý, ale když mluví, je to docela verbální gymnasta, umění, které vyvažuje tím, že je stejně vynalézavý a esteticky příjemný návrhář.

STEFAN BORSELIUS

Popis značky

Blå Station je malý, ale významný švédský výrobce designového nábytku s historií píšící se od roku 1986. Tato rodinná firma byla založena průmyslovým designerem Börge Lindauem. Blå Station ve švédštině znamená modrá zastávka. Název však má jiný původ, Börge Lindau se pod své kresby podepisoval BL a  Å a značí město ze kterého pochází Åhus. Pro Blå Station navrhují známí švédští designéři a výrobce určuje směr švédského designu.

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku