Butterfly 2

Ultratenký design je největší přednost nástěnných a stropních světel Butterfly - s nejmodernějšími OLED panely vyzařuje silné, ale příjemné světlo.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
8 450 Kč
Cena bez DPH
6 983 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Hloubka
23 cm
Výška
14 cm
Materiál
masivní dřevo
Provedení
bříza, dub, ořech
Světelný zdroj
vestavěný OLED 6,2W, 220lm, 3000K, nestmívatelnéč

Ultratenký design je největší přednost nástěnných a stropních světel Butterfly - s nejmodernějšími OLED panely vyzařuje silné, ale příjemné světlo. Světla jsou mimořádně univerzální, takže jsou dokonalá pro vylepšení a povznesení každého interiéru. Butterfly je perfektní díky svému výrazném vzhledu a efektivitě, pokud je použit v páru nebo ve skupině.

Mikko Kärkkäinen

Mikko Kärkkäinen je finský designér původně vyučen jako tesař. Mikko Kärkkäinen je zakladatel a hlavní designér Finské společnosti Tunto. Jako truhlář ví Mikko jak a co se dá realizovat ze dřeva. Má nezbytnou technickou přípravu na vytvoření výrobku, aniž by mu kdokoliv říkal, jak to má dělat. Tak je konečný produkt zcela jeho vlastní tvorba a koncepce. Mikko byl zařazen mezi 40 nejlepších evropských návrhářů do 40 let v roce 2011.

Mikko Kärkkäinen

Popis značky

Názevem společnosti „Tunto“ (finské slovo pro smysly nebo cit) začíná každý proces návrhu tím, že získává fyzický cit pro materiál a kreslí počáteční návrhy na papír. Proto každý produkt Tunto Design končí s výraznou DNA, která je výsledkem jedinečného Mikkova pohledu. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku