Leaves

 Výsledkem je sochařský a ikonický přívěsek s elegantními stínidly, které lze otáčet do stran, takže zdroj světla lze přizpůsobit vašim potřebám. Lampa Leaves je estetický design, který se krásně vznáší v prostoru a vytváří perfektní náznak dekadence.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
18 271 Kč
Cena bez DPH
15 100 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
92 cm
Výška
24,3 cm
Materiál
Mosazný lakovaný kov
kov
Provedení
černě lakované, nebo mosaz
Světelný zdroj
LED, 2700 K, 900 lm
Kabel
2,5 m, černý kabel, textilní

Jedním z největších umělců šedesátých let byl americký sochař Alexander Calder. Navrhoval malé pohyblivé sochy zavěšené na provázcích nebo prutech a jeho umění bylo zdrojem inspirace pro návrhářku Katerynu Sokolovou při práci s lampou Leaves. Výsledkem je sochařský a ikonický přívěsek s elegantními stínidly, které lze otáčet do stran, takže zdroj světla lze přizpůsobit vašim potřebám. Lampa Leaves je estetický design, který se krásně vznáší nad jídelním stolem a vytváří perfektní náznak dekadence.

Kateryna Sokolova

Moje domovská země na Ukrajině je inspirací pro mé průmyslové vzory; její neustále se měnící transformace mě inspirují. Vždy se snažím zachytit kulturní rozdíly a jedinečnost zemí, které navštěvuji. Pro mě je skvělý design směsí tří důležitých ingrediencí: jednoduchosti, funkčnosti a vášně.

Kateryna Sokolova

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku