Button

U produktu Button Sofa našel Front inspiraci ve švédských archivech, aby vyjádřil skandinávské dědictví, které je tak přítomno v historii společnosti i v aktuální kolekci.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
73 000 Kč
Cena bez DPH
60 331 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
185 cm
Hloubka
81 cm
Výška
83 cm
Výška sedáku
45 cm
Materiál
Rám z dubu nebo jasanu. Příslušenství polštářová látka, polštář z ovčí kůže grafit nebo černá, odkládací stolek, držák časopisu.

U produktu Button Sofa našel Front inspiraci ve švédských archivech, aby vyjádřil skandinávské dědictví, které je tak přítomno v historii společnosti i v aktuální kolekci. Tato ambice je patrná v neposlední řadě v použití řemeslně zpracovaných dřevěných a kožených detailů, které vyústily v kus nábytku, který funguje jak pro veřejná prostředí, tak pro domov. Dřevěné knoflíky na této pohovce umožňují připevnit příslušenství a dát pohovce další funkce. Vyberte si barvu podle svých představ a poté přidejte stůl nebo polštáře k přizpůsobení pohovky!

Front

Designérská agentura Front je přesvědčena, že důkladný výzkum v kombinaci s kreativním přístupem je nejlepším způsobem, jak vytvořit designové výrazy, které mohou mít vysoký dopad i životnost. Agenturu se sídlem ve Stockholmu, která byla založena v roce 2004, dnes tvoří Sofia Lagerkvist (* 1972) a Anna Lindgren (* 1974).

Front dosáhly mezinárodní slávy díky spolupráci s Moooi, která vyústila ve známou „Horse lamp“, ale také spolupracovali mimo jiné s Kartell, Moroso a Ikea. V roce 2010 získali jedno z největších světových ocenění za design, cenu Torsten a Wanja Söderberg. Ve stejném roce byla také oceněna designérkou roku od Elle Interiör.

Front

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku