Madison

Madison je součástí skandinávské tradice: řemeslné zpracování, funkčnost a nenápadný design.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
88 700 Kč
Cena bez DPH
73 306 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
155, 210 cm
Hloubka
85 cm
Výška
71 cm
Výška sedáku
40 cm
Materiál
Rám: Masivní dřevo a překližka. Výplň: Vysoce pružná pěna. Nozag pružiny v sedle.

Madison je součástí skandinávské tradice: řemeslné zpracování, funkčnost a nenápadný design. Všechny jeho části mají nápadné rozměry, jako 3místná pohovka s pouhými dvěma polštáři. Spousta místa pro dva nebo intimita pro čtyři. Madison nechává rozhodnout okamžik. Vyberte si pohovku s nebo bez knoflíků na zadních polštářích.

Leila Atlassi

Duše místnosti je důležitější než jednotlivé kusy nábytku. Myšlenka na produkt znamená víc než jen detaily. A spolupráce je přínosnější než sólové úsilí.

To, že celek je důležitější než jeho části je pro Leilu Atlassi zásadní - a tvoří základ jejích návrhů. Kvůli zálibě v systémech a strukturách často vytváří subtilní nábytek. 

Leila Atlassi se narodila v roce 1980. Fascinující estetika a technologie ji v raném věku vedly k tomu, aby se stala designérkou a interiérovou architektkou. Atlassi je držitelkou titulu Master of Fine Arts v oboru designu na School of Design and Crafts na univerzitě v Göteborgu a také studoval průmyslový design na Chalmers University of Technology. Od roku 2007 pracovala pro Gert Wingårdh, jednoho z nejznámějších švédských architektů. Kromě zaměstnání se soukromě věnuje také produktovému a nábytkovému designu. 

Leila Atlassi

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku