Strap

Strap je krásná a flexibilní nástěnná police, která ve vašich ozdobách odhalí to nejlepší.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
58 100 Kč
Cena bez DPH
48 017 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
169/ 250/ 80 cm
Hloubka
31/ 18/ 30 cm
Výška
98,1/ 195,5/ 1,6/ 13,9/ 38,5/ 26,5 cm

Strap je krásná a flexibilní nástěnná police, která ve vašich ozdobách odhalí to nejlepší. Popruh z kůže nebo nylonu dodává Strapu jeho jedinečný vzhled, zatímco masivní dubové dřevo dodává silný, přesto lehký a hravý výraz. Navrhněte si vlastní řemínek pohybem popruhu, smícháním dvou materiálů nebo inspirací v našich pevných souhvězdích.

Tine Ottesen Stride

Podle mého názoru mají skvělé designy některé základní vlastnosti: jsou jednoduché, snadno pochopitelné a funkční, ale jsou také inovativní. Návrhy, které obsahují všechny tyto prvky - a jsou zároveň estetické a dobře proporcionální - jsou pro mě zdrojem velké inspirace a nadšení. Mým cílem jako designérky je dosáhnout toho pocitu dosažení „něčeho navíc“ při kombinaci funkčnosti a estetiky. Inspirují mě tradiční řemeslné dovednosti a techniky, ale také přehodnocení a opětovné využití aspektů těchto technik novými způsoby. V důsledku toho jsou mé návrhy minimalistické, jednoduché a točí se kolem tématu; spojovací detail, způsob kombinování materiálů nebo obrácení použití tradičního materiálu vzhůru nohama

Tine Ottesen Stride

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku