Petite 4610

Ideální výška a nádherný stín podlahové lampy Petite 4610 z ní činí dokonalého společníka k židli nebo psacímu stolu.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
20 280 Kč
Cena bez DPH
16 760 Kč
Dodání 9 týdnů
Dodání 9 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
28 cm
Výška
130 cm
Zdroj / Patice
GX53 base, LED max 7 W
Světelný zdroj
Megaman Pro LED GX53, 6 W, 2800 K, 480 lumen
Kabel
textilní, 240 cm, vypínač na kabelu
Provedení kabelu
bílý (bříza, bílá, ořech), černý (černá)
Průměr podstavce
20 cm

Ideální výška a nádherný stín podlahové lampy Petite 4610 z ní činí dokonalého společníka k židli nebo psacímu stolu. Kolekce designových lam Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobeny z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. Stínítka jsou dostupné v bříze přírodní, bílé nebo černé vrstvené bříze. Stínítka jsou ručně vyrobeny velice zručnými finskými řemeslníky.

Seppo Koho

Seppo Koho (nar. 1967) je finský architekt a světelný designér, který studoval na Vysoké škole průmyslových umění v Helsinkách a na Tampere University of Technology. Seppo Koho je návrhářem lamp Secto Design.

Seppo Koho

Popis značky

Secto Design je finská společnost specializující se na výrobu dřevěných designových svítidel. Ty jsou ručně vyráběné z finské břízy vysoce zkušenými řemeslníky. Designy interiérového architekti Seppa Koho mají čistý a jednoduchý skandinávský rukopis.

Dřevo představuje jemné osvětlení pro působivou atmosféru. Secto Design inspiruje lidi na celém světě, jelikož 75% prodejů firmy jsou na export

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku