Petite 4600

Svítidlo Petite 4600 je hravé a kompaktní. Tento lustr byl navržen na na základě čím dál častější poptávce po malých svítidel.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
15 130 Kč
Cena bez DPH
12 504 Kč
Dodání 9 týdnů
Dodání 9 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
20 cm
Výška
23 cm
Materiál
dřevo - bříza
Zdroj / Patice
GX53 base, LED max 7 W
Světelný zdroj
Megaman Pro LED GX53, 6 W, 2800 K, 480 lumen, stmívatelný
Kabel
textilní, 150 cm
Provedení kabelu
bílý (bříza, bílá, ořech), černý (černá)
Kalíšek
bílý (bříza, bílá, ořech), černý (černá)

Svítidlo Petite 4600 je hravé a kompaktní. Tento lustr byl navržen na na základě čím dál častější poptávce po malých svítidel. Kolekce designových lam Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobeny z vrstvených březových lamel. Stínítka jsou dostupné v bříze přírodní, bílé nebo černé vrstvené bříze. Stínítka jsou ručně vyrobeny velice zručnými finskými řemeslníky.

Seppo Koho

Seppo Koho (nar. 1967) je finský architekt a světelný designér, který studoval na Vysoké škole průmyslových umění v Helsinkách a na Tampere University of Technology. Seppo Koho je návrhářem lamp Secto Design.

Seppo Koho

Popis značky

Secto Design je finská společnost specializující se na výrobu dřevěných designových svítidel. Ta jsou ručně vyráběna z finské břízy, vysoce zkušenými řemeslníky.

Designy interiérového architekta Seppa Koho, mají čistý a jednoduchý skandinávský rukopis. Dřevo doplňuje jemné osvětlení pro působivou atmosféru.

Secto Design inspiruje lidi po celém světě, jelikož 75% produkce míří z Finska na export.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku