Lake

KOMBINACE PĚTIÚHELNÍKŮ.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
8 054 Kč
Cena bez DPH
6 656 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
63 cm
Hloubka
52 cm
Výška
40 cm
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

LAKE je asymetrický pouf s charakteristickým a snadno rozpoznatelným designem, díky kterému vyniká jako samostatný designový prvek v interiéru. Zároveň je LAKE navrženo pro spolupráci ve skupinách s velkým efektem. Společně vytvářejí zajímavý, grafický vzhled a praktické posezení, užitečné v soukromých domech i ve veřejných prostorech. Potahy jsou snímatelné a pratelné.

Busk Hertzog

Busk + Hertzog je dánský designérský tým známý svými oceněnými návrhy nábytku. Vytvořili designéři Flemming Busk a Stephan Hertzog v roce 2000 a jsou to dva z nejoceňovanějších dánských designérů, kteří získali mezinárodní ocenění za design, jako jsou Red Dot Awards, IF Awards a Good Design Awards.

Busk Hertzog

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku