Swan

Swan závěsné svítidlo kombinuje funkčnost s jemným zaobleným designem a je tak velice elegantní dominantní, ale i funkční volbou pro interiéry i s těmi nejnáročnějšími požadavky na působivý vzhled. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
29 770 Kč
Cena bez DPH
24 603 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
162 cm
Výška
10 cm
Materiál
masivní dřevo
Provedení
bříza, dub, ořech
Světelný zdroj
vestavěný LED 28W, 2814 lm, 2700K, 3000K (standard), stmívatelné DALI
Kabel
2 metry, transparentní
Kalíšek
bílá kovová krabička 22x10x3,5cm

Swan Pendant kombinuje funkčnost s jemným zaobleným designem a je tak velice elegantní, ale i funkční volbou pro interiéry i s těmi nejnáročnějšími požadavky na působivý vzhled. 

Mikko Kärkkäinen

Mikko Kärkkäinen je finský designér původně vyučen jako tesař. Mikko Kärkkäinen je zakladatel a hlavní designér Finské společnosti Tunto. Jako truhlář ví Mikko jak a co se dá realizovat ze dřeva. Má nezbytnou technickou přípravu na vytvoření výrobku, aniž by mu kdokoliv říkal, jak to má dělat. Tak je konečný produkt zcela jeho vlastní tvorba a koncepce. Mikko byl zařazen mezi 40 nejlepších evropských návrhářů do 40 let v roce 2011.

Mikko Kärkkäinen

Popis značky

Názevem společnosti „Tunto“ (finské slovo pro smysly nebo cit) začíná každý proces návrhu tím, že získává fyzický cit pro materiál a kreslí počáteční návrhy na papír. Proto každý produkt Tunto Design končí s výraznou DNA, která je výsledkem jedinečného Mikkova pohledu. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku