Bell M

Závěsná lampa Bell je robustní, ale má jednoduchý tvar. Díky svému průmyslovému a přesto přátelskému vzhledu je tato směrová lampa ideální jak pro domácí dekory, tak pro profesionální prostředí.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
11 180 Kč
Cena bez DPH
9 240 Kč
4 týdny
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
42 cm
Výška
44 cm
Materiál
hliník
Provedení
černá/bílá/šedivá/béžová
Zdroj / Patice
E27, 9 W
Kabel
4 m, textilní
Hmotnost
3,1 kg

Závěsná lampa Bell je robustní, ale má jednoduchou formu. Díky svému průmyslovému a přesto přátelskému vzhledu je tato směrová lampa ideální jak pro domácí dekory, tak pro profesionální prostředí.

Návrháři Andreas Lund a Jacob Rudbeck vzali svůj výchozí bod pro design v ikonickém tvaru zvonu. Zaoblená silueta lampy a matný povrch působí dojmem, že byla odlita. Bílá vnitřní strana odráží světlo, které dopadá jako kužel a poskytuje praktické osvětlení pro několik účelů. Návrháři věnovali zvláštní pozornost detailům, přičemž současným způsobem zdůrazňují bod sběru mezi kabelem a samotnou lampou. Rozdíly mezi materiály vytvářejí čistý minimalistický vzhled. Hladký hliník proti měkké gumě vytváří diskrétní, ale působivou hru materiálů, která oživuje design.

Bell se krásně hodí do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, chodby a kancelářského prostředí. Zavěste směs velikostí do skupin a dosáhnete dramatického vizuálního efektu, použijte velký Bell nad jídelním stolem nebo zavěste malé v párech v kuchyni. Lampa Bell bude ozdobou každé místnosti v domě.

Andreas Lund & Jacob Rudbeck

Jacob Rudbeck má vzdělání z Královské dánské akademii výtvarných umění, škola architektury a Andreas Lund absolvoval The Danish Design School v roce 2000. Jacob i Andreas mají vlastní studio. Setkali se během učitelských prací a rozhodli se zahájit spolupráci.

„Design je průmyslové řemeslo, kde se interakce funkce a formy dokonale taje v harmonii. Chceme předat skandinávskou designovou tradici a vytvářet předměty každodenní potřeby, které mají osobnost, aniž by byly hlasité.“

Andreas Lund & Jacob Rudbeck

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Podobné produkty

Normann Copenhagen

Bau big

Cena 6 110 Kč

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku