Mirror

ODRAZTE SVŮJ STYL.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
5 506 Kč
Cena bez DPH
4 550 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
110/55 cm
Výška
19/25 cm
Provedení podnože
Chrom
Materiál
deska lakovaná MDF

Zkombinujte svůj konferenční stolek kreativním způsobem nebo jej  použijte samostatně. MIRROR se dodává ve dvou různých velikostech a kovové nohy lze sestavit tak, aby vznikl vysoký nebo nízký stůl. Desky stolu jsou v bílém plném lesku a nohy v chromované oceli v plném lesku.

STINE ENGELBRECHTSEN

Stine Engelbrechtsen se narodila v roce 1972 v Dánsku. Vystudovala průmyslovou design na „Danmarks Designskole“ a v roce 1999 vydala absolventskou práci pod názvem „Vybavení pro venkovní život“. Vystavovala v kodaňském „Øksnehallen“ a také na veletrhu ve Formlandu v Herningu („De Nye“). Stine Engelbrechtsen je ve společnosti Softline zaměstnána od srpna 2000 jako designér a produktový manažer.

STINE ENGELBRECHTSEN

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Softline

Tom

Cena 5 694 Kč

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku