Clara

Clara, inspirovaná profilem a chováním tučňáka. Inspirace je specificky zřejmá v tenkých pažích připomínajících ploutve tučňáka, držící, objímající. Elegantní a zajímavé křeslo s nevšedním pohodlím, hladkým sklápěcím mechanismem a chytrou funkcí otáčení, díky níž vás křeslo elegantně sleduje. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
63 404 Kč
Cena bez DPH
52 400 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Délka
73 cm
Hloubka
83 cm
Výška
113 cm
Výška sedáku
47 cm
Provedení podnože
otočný kříž s pamětí
Materiál
dřevěná skořepina, studená pěna, čaloun
černá nebo stříbrná podnož
Polohování
ano
Hloubka sedáku
49 cm

Křeslo je vyrobeno z tvarované pěnové skořepiny, která dodává židli robustní a odolný charakter, umožňuje vám se ponořit a nechat svou mysl pohodlně bloudit.

Santiago Sevillano Studio

Studio Santiago Sevillano Studio sídlí ve Valencii a je dynamickým designovým studiem s odbornými znalostmi a zkušenostmi v různých designových disciplínách a oblastech. Jejich návrhový proces je založen na ostrém zaměření na detaily, spolupráci a efektivní řešení, to vše s cílem vytvářet krásné vzory, které se mohou přizpůsobit a vytvořit zážitek pro uživatele. A díky svému nekomplikovanému přístupu k designu a spolupráci zjednodušuje Santiago Sevillano Studio složitost.

Santiago Sevillano Studio

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku