Sini

Otočné křeslo Sini má jedinečný 3D ohýbaný překližkový rám, který zajišťuje vynikající design a pohodlí. Designové linie tohoto křesla vám poskytnou skvělé místo k odpočinku.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
25 955 Kč
Cena bez DPH
21 450 Kč
Dodání 12 týdnů
Dodání 12 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
83 cm
Hloubka
94 cm
Výška
101 cm
Výška sedáku
49 cm
Podnož
otočná, hliník
Provedení podnože
leštěný, černá mat
Provedení
látky, kůže
Rozměry podnožky
ŠxHxV: 54x41x41 cm

Otočné křeslo Sini má jedinečný 3D ohýbaný překližkový rám, který zajišťuje vynikající design a pohodlí. Designové linie tohoto křesla vám poskytnou skvělé místo k odpočinku. Hliníkový odlitek poskytuje elegantní, ale pevnou základnu a je možné ji otočit o 360 stupňů. Výplň sedáku ze studené pěny poskytuje skvělý komfort.

Popis značky

Dánský výrobce čalouněného nábytku, vyrábí pohovky a křesla pro privátní značky a i pod vlastní značkou má vlastní kolekci. Disponuje velkou kapacitou, týdně vybaví 3500 objednávek. Výrobky Theca jsou označeny německou známkou kvality nábytku Golden M.

Vyrábí v prvotřídní kvalitě a pro výrobu využívá poctivé materiály. Rámy pohovek jsou z masivního dřeva, multiplexu, nenosné části z dtd ve standardu FSC. Výplně sedáku jsou ze studené pěny, která se odlišuje prodyšností a . Pro mimořádný komfort vrchní vrstva u většiny pohovek je z peří z mořských ptáků. Na čalounění používá odolnou kolekci látek s certifikací Oeke-Tex i kůží.

Video

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku