Log

Inovativní návrhy známých předmětů Naota Fukasawy vycházejí z jeho pozorných pozorování toho, jak věci používáme v každodenním životě. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
14 850 Kč
Cena bez DPH
12 273 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
50 cm
Hloubka
40 cm
Výška
49 cm
Materiál
Laminovaná dubová dýha.

"Čím jednodušší věci se zdají, tím složitější musely být při navrhování." Inovativní návrhy známých předmětů Naota Fukasawy vycházejí z jeho pozorných pozorování toho, jak věci používáme v každodenním životě. Jeho zaměření na zbavenou jednoduchost a dobrou funkčnost z něj udělalo nejvlivnějšího japonského designéra naší doby.

Naoto Fukasawa

Čím věci vypadají jednodušší, tím složitější musely být k tvorbě. Inovativní návrhy známých předmětů Naota Fukasawy vycházejí z jeho pozorování toho, jak věci používáme v každodenním životě. Spíše než se soustředit na objekty izolovaně, uvažuje o tom, jak souvisí s okolím. Díky těmto objevům předmětů každodenní potřeby se stal nejvlivnějším japonským produktovým designérem, skutečným „designérským designérem“.

Fukasawa se narodil v roce 1956 v prefektuře Yamanashi v Japonsku a vystudoval produktový design na Tama Art University. Poté, co pracoval sedm let v IDEO v USA, byl Fukasawa poté jmenován ředitelem IDEO v Japonsku. V roce 2003 založil designové studio Naoto Fukasawa. Reprezentativní díla zahrnují nástěnný CD přehrávač pro MUJI, mobilní telefony a jeho vlastní značku domácích elektrických spotřebičů ± 0. A samozřejmě poetická švédská lavice a stolička Log, naprosto jedinečná.

 Profesor Fukasawa získal asi 50 ocenění a je autorem důležité knihy „Nástin designu“.

Naoto Fukasawa

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku