Icono

Ikono je krásná závěsná lampa s čistým a jednoduchým vzhledem. Lampa má skleněný válec ve tvaru kužele a dvě barevná ocelová stínítka v odpovídajících tónech.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
0 Kč
Cena bez DPH
0 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
20/45 cm
Výška
17/30 cm
Materiál
sklo, ocel
Provedení
bílá, šedivá
Zdroj / Patice
G9 halogen, 20 W
Kabel
4 m, textilní, bílá/šedivá
Váha
1,2/3,5 kg

Ikono je krásná závěsná lampa s čistým a jednoduchým vzhledem. Lampa má skleněný válec ve tvaru kužele a dvě barevná ocelová stínítka v odpovídajících tónech, které spočívají na skle. Společně tyto atributy tvoří klasickou závěsnou lampu. Horní stínítko udává směr světla, zatímco spodní stínítko zajišťuje ochranu proti oslnění.

Ikono se hodí téměř kamkoli v domácnosti. Použijte velké pro jídelní stůl nebo ho zavěste nad konferenční stolek pro útulné osvětlení. Malá lampa Ikono se skvěle hodí i nad kuchyňskou desku.

Simon Legald

Simon Legald vystudoval Královskou dánskou akademii výtvarných umění v létě 2012. Jeho tvorba se skládá z produktů malého i velkého rozsahu. Simonovy návrhy jsou často vytvářeny v dialogu mezi řemeslným zpracováním a průmyslem. Rovněž rád začleňuje do designu techniky, které jsou nezbytné pro strukturu produktu, tím, že je vizuálně zvýrazní.

„Poctivost je tím, co dělá produkt srozumitelným a tím, co popisuje jeho funkčnost. Pokud produktu rozumíte, nepotřebuje žádné vysvětlení. Podstatou mého designu je, aby byl zakoupen a používán. Proto musí splňovat ne pouze funkční aspekty, ale také psychologické a estetické potřeby. Pro mě jednoduchost popisuje skutečnou identitu objektů a činí je důvěryhodnými. Při svém návrhu se snažím nepřidávat žádné zbytečné detaily. Pracuji s jednoduchostí zdůrazněním nezbytností místo skrývá je. Poskytuje produktu jednoduchý a upřímný výraz. “. 

Simon Legald

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Podobné produkty

Normann Copenhagen

Bau

Cena 5 850 Kč

Normann Copenhagen

Phantom

Cena 31 460 Kč

Normann Copenhagen

Phantom

Cena 27 950 Kč

Normann Copenhagen

Phantom

Cena 15 730 Kč

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku