Grant big

Grant je typická nadčasová řada osvětlení  s klasickým designem a všestrannou přitažlivostí, která vypadá perfektně jak v intimních prostorách, tak i ve velkolepých sálech.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
14 300 Kč
Cena bez DPH
11 818 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
45 cm
Výška
29 cm
Materiál
ocel, žula
Provedení
černá, mosaz
Zdroj / Patice
GX53, LED 7kWh/10.000h
Světelný zdroj
dodáváno se zdrojem
Kabel
textilní
Hmotnost
4 kg

Grant je typická nadčasová řada osvětlení  s klasickým designem a všestrannou přitažlivostí, která vypadá perfektně jak v intimních prostorách, tak i ve velkolepých sálech. Jednoduché tvary navozují pocit domova, zatímco hladkost nepřerušovaných křivek a neobvyklá směs materiálů propůjčují designu moderní přehlednost a bezprostřední svěžest.

Závěsné lampy ve dvou velikostech poskytují dostatek příležitostí pro osvětlení prostor různých velikostí a charakteru. Velké světlo je ideální pro osvětlení vašeho obývacího pokoje, chodby nebo jídelního stolu, samostatně nebo v kombinaci s jinými lampami ze série. Menší závěsná lampa je ideální pro osvětlení vaší kuchyně nebo jídelny, ale je stejně ohromující jako útulné světlo v rohu vašeho obývacího pokoje. Díky rozptylové čočce lze svítidla zavěsit vysoko bez toho, aby vydávali oslnivé světlo.

Simon Legald

Simon Legald vystudoval Královskou dánskou akademii výtvarných umění v létě 2012. Jeho tvorba se skládá z produktů malého i velkého rozsahu. Simonovy návrhy jsou často vytvářeny v dialogu mezi řemeslným zpracováním a průmyslem. Rovněž rád začleňuje do designu techniky, které jsou nezbytné pro strukturu produktu, tím, že je vizuálně zvýrazní.

„Poctivost je tím, co dělá produkt srozumitelným a tím, co popisuje jeho funkčnost. Pokud produktu rozumíte, nepotřebuje žádné vysvětlení. Podstatou mého designu je, aby byl zakoupen a používán. Proto musí splňovat ne pouze funkční aspekty, ale také psychologické a estetické potřeby. Pro mě jednoduchost popisuje skutečnou identitu objektů a činí je důvěryhodnými. Při svém návrhu se snažím nepřidávat žádné zbytečné detaily. Pracuji s jednoduchostí zdůrazněním nezbytností místo skrývá je. Poskytuje produktu jednoduchý a upřímný výraz. “. 

Simon Legald

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Podobné produkty

Normann Copenhagen

Bau big

Cena 6 110 Kč

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku