Tune

Myšlenka designu jídelní židle Tune je jednoduchá; vytvořit židli, která uvolňuje místo v místnosti.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
13 189 Kč
Cena bez DPH
10 900 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
50 cm
Hloubka
46 cm
Výška
79 cm
Výška sedáku
45 cm
Materiál
Dub bíle pigmentovaný olejovaný - dýha
Hloubka sedáku
40 cm

Tune znamená opravit výšku nebo upravit, a to je přesně to, co Tune dělá - jak formou, tak funkcí. Myšlenka designu je jednoduchá; vytvořit židli, která uvolňuje místo v místnosti. Tenký a elegantní rám židle s odolnou konstrukcí znamená, že židle jídelního stolu Tune mají jedinečnou schopnost stohování.

Henrik Sørig Thomsen

Je to vášnivý a oddaný designér, který miluje svou práci. Rád pracuje s designovými objekty, které podporují naše smysly. Designy, kterými se každý den obklopujeme, musí být schopné podporovat náš každodenní život. Dobrý design vám pomůže každý den, aniž byste o tom přemýšleli.

Henrik Sørig Thomsen

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku