Petite 4620

Stolní lampa Petite je velmi vhodná pro kancelářský stůl, velmi dobře usměrňuje světlo. Rozjasní také každý noční stolek.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
22 000 Kč
Cena bez DPH
18 182 Kč
Dodání 9 týdnů
Dodání 9 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
27 cm
Výška
56 cm
Zdroj / Patice
GX53 base, LED max 7 W
Světelný zdroj
Megaman Pro LED GX53, 6 W, 2800 K, 480 lumen
Kabel
textilní, 200 cm
Provedení kabelu
bílý (bříza, bílá, ořech), černý (černá)
Průměr podstavce
18 cm

Stolní lampa Petite je velmi vhodná pro kancelářský stůl, velmi dobře usměrňuje světlo. Rozjasní také každý noční stolek. Kolekce designových lam Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobeny z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. Stínítka jsou dostupné v bříze přírodní, bílé nebo černé vrstvené bříze. Stínítka jsou ručně vyrobeny velice zručnými finskými řemeslníky.

Seppo Koho

Seppo Koho (nar. 1967) je finský architekt a světelný designér, který studoval na Vysoké škole průmyslových umění v Helsinkách a na Tampere University of Technology. Seppo Koho je návrhářem lamp Secto Design.

Seppo Koho

Popis značky

Secto Design je finská společnost specializující se na výrobu dřevěných designových svítidel. Ta jsou ručně vyráběna z finské břízy, vysoce zkušenými řemeslníky.

Designy interiérového architekta Seppa Koho, mají čistý a jednoduchý skandinávský rukopis. Dřevo doplňuje jemné osvětlení pro působivou atmosféru.

Secto Design inspiruje lidi po celém světě, jelikož 75% produkce míří z Finska na export.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku