Queen

Queen je elegantní ikonická křeslo, které se hodí pro královnu! Queen má trendy skandinávský design. Velké křeslo s charakteristickými ušima, ale přesto lehké elegantní. Queen je pohodlné díky silnému polstrování z extra měkké výplně - hypersoft pěny.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
31 460 Kč
Cena bez DPH
26 000 Kč
Dodání 12 týdnů
Dodání 12 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
88 cm
Hloubka
100 cm
Výška
113 cm
Výška sedáku
47 cm
Podnož
kovová
Provedení podnože
chrom, černá mat
Provedení
látky, kůže
Rozměry podnožky
ŠxHxV: 67x40x36 cm

Queen je elegantní ikonická křeslo, která se hodí pro královnu! Queen má trendy skandinávský design. Velké křeslo s charakteristickými ušima, ale přesto lehká a elegantní. Queen je pohodlná se silným polstrováním z extra měkké výplně - hypersoft pěny.

Kovové elegantní buď v chromu, nebo v černém kovu s práškovou barvou černé matné.. Queen je vyrobena z tvarované za studena vytvrzované pěny s vysokou hustotou se silným kovovým rámem uvnitř a pružinami nozag v sedáku. Maximální pohodlí.

Popis značky

Dánský výrobce čalouněného nábytku, vyrábí pohovky a křesla pro privátní značky a i pod vlastní značkou má vlastní kolekci. Disponuje velkou kapacitou, týdně vybaví 3500 objednávek. Výrobky Theca jsou označeny německou známkou kvality nábytku Golden M.

Vyrábí v prvotřídní kvalitě a pro výrobu využívá poctivé materiály. Rámy pohovek jsou z masivního dřeva, multiplexu, nenosné části z dtd ve standardu FSC. Výplně sedáku jsou ze studené pěny, která se odlišuje prodyšností a . Pro mimořádný komfort vrchní vrstva u většiny pohovek je z peří z mořských ptáků. Na čalounění používá odolnou kolekci látek s certifikací Oeke-Tex i kůží.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku