Recover

3 sofa. Recover je navržena společností Glismand & Rüdiger jako udržitelný experiment. Experiment s jasným cílem používat při výrobě pouze opakovaně použitelné a recyklované materiály - včetně přebytečné pěny od místních výrobců.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
174 240 Kč
Cena bez DPH
144 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
335 cm
Hloubka
95 cm
Výška
68 cm
Výška sedáku
36 cm
Podnož
kluzáky
Skořepina
dřevo, pěkližka
Provedení skořepiny
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ne

Recover je navržena společností Glismand & Rüdiger jako udržitelný experiment. Experiment s jasným cílem používat při výrobě pouze opakovaně použitelné a recyklované materiály - včetně přebytečné pěny od místních výrobců. Pod bloky z recyklované pěny, které tvoří měkké pohodlí pohovky, je odolná dřevěná základna, která poskytuje výjimečné pohodlí a zvyšuje trvanlivost designu. Recover je krásným příkladem udržitelné pohovky, která vydrží po generace. A možná dokonce navždy.

Glismand & Rüdiger

Designérské duo Glismand & Rüdiger se zrodilo v Dánsku - původ, který slouží jako hlavní zdroj inspirace v jejich přístupu k designu nábytku. Při navrhování nábytku hledá designérské duo inspiraci ze živé skandinávské přírody a materiálů a zároveň ctí hrdou tradici designu založenou na jednoduchosti, eleganci, řemeslném zpracování a udržitelných materiálech. "Sdílíme vášeň pro skandinávský design a přírodní materiály." Udržitelnost je výchozím bodem pro každý nový design, který vytvoří. Od prvních náčrtů až po finální produkt, protože tomu, čemu nejvíce věříme, je design krásných produktů, které jsou postaveny tak, aby vydržely a přežily trendy. “ Skandinávský design pro Glismand & Rüdiger není označení, je to závazek v jejich designové práci. Je to něco, co je třeba interpretovat současnými a novými způsoby, a něco, co je třeba hrdě ocenit.

Glismand & Rüdiger

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku