Hayden

Ramón Esteve vytváří architektonický design, který promlouvá k vašim smyslům s uklidňující jednoduchostí a výjimečným smyslem pro detail.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
29 222 Kč
Cena bez DPH
24 150 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
98 cm
Hloubka
78 cm
Výška
45 cm
Podnož
4 nohy - olejovaný dub
Výplň sedáku
studená pěna a peří
Snímatelný potah
ne

Ramón Esteve vytváří architektonický design, který promlouvá k vašim smyslům s uklidňující jednoduchostí a výjimečným smyslem pro detail. Nejinak je tomu i u série pohovek Hayden. Se svým velkoryse polstrovaným rámem z dubového dřeva, čalouněným měkkou látkou dle vašeho výběru, vyzařuje uklidňující jednoduchost a dodává vašemu prostoru vrstvy krásné textury. Zachumlejte se do měkkých polštářů s elegantními detaily a vychutnejte si uklidňující klid domova.

Ramón Esteve

Ramón Esteve je architekt a designér. Každý projekt se rodí s cílem vytvořit kompletní prostředí prostřednictvím interakce mezi oběma disciplínami, kde se design a architektura spojují, aby vytvořily kompletní zážitek pro uživatele. V oblasti produktového designu byla jeho práce oceněna řadou mezinárodních ocenění včetně Red Dot Design Award a NYCxDesign Award. Objevil se také na seznamu AD100 a v roce 2018 ho časopis Forbes zařadil na seznam 100 nejkreativnějších lidí světa.

Ramón Esteve

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku