latch

Apelle navrhl italský designér Busetti Garuti Radaelli s krásným a jasným designovým jazykem a formátem složeným ze skutečně ohromujícího řemeslného zpracování. Vyrobena z přírodních materiálů. Konstrukce sedáku je dřevěná, opěradlo tvoří kůže s propracovaným detailem uchycení ke konstrukci židle. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
19 424 Kč
Cena bez DPH
16 053 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
49 cm
Hloubka
51,5 cm
Výška
77 cm
Materiál
Dub, jasan - lakovaný, mořený, pigmentovaný
Hloubka sedáku
43 cm
Provedení opěradla
kůže

Apelle navrhl italský designér Busetti Garuti Radaelli s krásným a jasným designovým jazykem a formátem složeným ze skutečně ohromujícího řemeslného zpracování. Vyrobena z přírodních materiálů, jako je celozrnná kůže a masivní dub nebo jasan s certifikací FSC, a s jasnými odkazy na skandinávskou designovou tradici harmonicky sladěnou s novými nápady, jídelní židle se stává ikonickým kouskem a okamžitou klasikou. Pod zjednodušujícími křivkami se skrývají náročné technické detaily. Nová ikona s dlouhou životností ve své jemné slávě.

Busetti Garuti Redaelli

Vývoj všech jejich projektů si klade za cíl dosáhnout jednoduchých technických i formálních řešení, která zvýhodňují použitelnost a čitelnost objektu. Prostřednictvím tohoto procesu definují naše myšlenky, které reinterpretují tradiční nebo inovativní materiály, aby byly šetrnými společníky života. Inspirace jsou všude. Důležité je být vnímavý. Snaží se být ovlivněni velkou rozmanitostí podnětů ... neustále hledají inspirace, během pracovní doby nebo volného času, stále drží oči otevřené. To je jejich stav mysli. Skvělý design spočívá v tom, že při pohledu na objekt první myšlenka zní: mohlo by to být tak ... a po delším pozorování: ano, neexistuje způsob, jak to vylepšit, je to perfektní!

Busetti Garuti Redaelli

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku