Beaver

Beaver je moderní jídelní židle překypující charakterem a krásnými detaily, které svědčí o kvalitním řemeslném zpracování.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
8 652 Kč
Cena bez DPH
7 150 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
39,5 cm
Hloubka
41 cm
Výška
82 cm
Výška sedáku
47 cm
Materiál
Bílý, nebo černý laminát,, dřevo dub
Hloubka sedáku
37 cm

Beaver je moderní jídelní židle překypující charakterem a krásnými detaily, které svědčí o kvalitním řemeslném zpracování. Ikonické nohy jsou navrženy v šikmém úhlu a mají ocelový kříž, který zajišťuje, že Beaverovy nohy zůstanou pevně usazené na zemi. Sedadlo může být potaženo měkkou látkou, udržitelným dřevem nebo nesmrtelným laminátem. Je to zcela na vás.

Says Who

Nikolaj a Kasper. Says Who Desig rádi vypráví příběhy prostřednictvím jejich produktů. Příběhy, které přidávají charakter a význam pro uživatelské prostředí. Milují jednoduchý, chytrý a přesto mužský design. Surovost vyjádřená rafinovanými detaily. Vždy se snaží dodávat produktu osobnost. Dobrý design je užitečný, charakteristický a vypráví příběh. Zanechává trvalý dojem, který obohacuje naše životy způsoby, na které jsme nikdy předtím nepomysleli. Když je design v nejlepší formě, obohacuje náš každodenní život a zkušenosti.

Says Who

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku