C3 jídelní židle

C3 je řada různých židlí, včetně jídelních židlí, křesel a kancelářských židlí. Všechny židle této řady zahrnují výraznou kombinaci pohodlí, elegance a funkčnosti.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
24 805 Kč
Cena bez DPH
20 500 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
70 cm
Hloubka
55 cm
Výška
74 cm
Výška sedáku
43 cm
Podnož
dřevěná, nebo kovová otočná
Materiál
látka, kůže, dřevo
Skořepina
celočalouněná
Nosnost
110 kg

C3 je řada různých židlí, včetně jídelních židlí, křesel a kancelářských židlí. Všechny židle této řady zahrnují výraznou kombinaci pohodlí, elegance a funkčnosti. Tvar a profil mají pevnou, ale lehkou kvalitu. Masivní dřevěné nohy v jídelní židli a křesle nabízejí stabilní polohu, zatímco kovové nohy pro kancelářskou židli zvyšují funkčnost a díky praktickým funkcím, jemnému držení těla a elegantnímu designu zvyšují útulnost vaší domácí kanceláře.

Glismand & Rüdiger

Designérské duo Glismand & Rüdiger se zrodilo v Dánsku - původ, který slouží jako hlavní zdroj inspirace v jejich přístupu k designu nábytku. Při navrhování nábytku hledá designérské duo inspiraci ze živé skandinávské přírody a materiálů a zároveň ctí hrdou tradici designu založenou na jednoduchosti, eleganci, řemeslném zpracování a udržitelných materiálech. "Sdílíme vášeň pro skandinávský design a přírodní materiály." Udržitelnost je výchozím bodem pro každý nový design, který vytvoří. Od prvních náčrtů až po finální produkt, protože tomu, čemu nejvíce věříme, je design krásných produktů, které jsou postaveny tak, aby vydržely a přežily trendy. “ Skandinávský design pro Glismand & Rüdiger není označení, je to závazek v jejich designové práci. Je to něco, co je třeba interpretovat současnými a novými způsoby, a něco, co je třeba hrdě ocenit.

Glismand & Rüdiger

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku