Pod small

Tento zdvořilý malý kousek stolu ponechává jen málo představivosti.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
12 524 Kč
Cena bez DPH
10 350 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
41,6 cm
Délka
53 cm
Výška
42 cm
Provedení podnože
černě lakovaný kov, mosaz
Nosnost
30 kg
Materiál deska
mramor, různé odstíny

Tento zdvořilý malý kousek ponechává jen málo představivosti. Luxusní a minimalistický, jasně září a předvádí svůj štíhlý rám a svůdnou mramorovou desku. A pokud jeden úžasný stůl nestačí, sortiment je rozšířený o více výšek.

Busetti Garuti Redaelli

Vývoj všech jejich projektů si klade za cíl dosáhnout jednoduchých technických i formálních řešení, která zvýhodňují použitelnost a čitelnost objektu. Prostřednictvím tohoto procesu definují naše myšlenky, které reinterpretují tradiční nebo inovativní materiály, aby byly šetrnými společníky života. Inspirace jsou všude. Důležité je být vnímavý. Snaží se být ovlivněni velkou rozmanitostí podnětů ... neustále hledají inspirace, během pracovní doby nebo volného času, stále drží oči otevřené. To je jejich stav mysli. Skvělý design spočívá v tom, že při pohledu na objekt první myšlenka zní: mohlo by to být tak ... a po delším pozorování: ano, neexistuje způsob, jak to vylepšit, je to perfektní!

Busetti Garuti Redaelli

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku