Matita

Konferenční stolek Matita je dokonalou kombinací skandinávské funkčnosti a italské elegance. Podnož v provedení dřevo, deska mramor. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
54 573 Kč
Cena bez DPH
45 102 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
60 cm
Délka
120 cm
Výška
38 cm
Podnož
dřevěné panely
Materiál deska
černý nebo bílý mramor

Konferenční stolek Matita je dokonalou kombinací skandinávské funkčnosti a italské elegance. Dvě desky stolu jsou pevné a poskytují praktickou polici na knihy nebo elektronické předměty a nohy mají tvar tužky. Italské designérské duo, společnost Metrica, vytvořilo moderní, ale klasický konferenční stolek, který elegantně vyvažuje řemeslné detaily, hravý design a zajímavou směs materiálů.

Metrica

Naše designové studio sídlí v Miláně a jsme hrdí na to, že jsme oceněni za náš jedinečný přístup k současnému designu nábytku.

Ve společnosti Metrica vždy věnujeme pozornost funkcím, potřebám spotřebitelů a estetickému cítění. Inspiraci čerpáme z prací skvělých designérů a architektů i z hudebních, knižních a uměleckých výstav.

Pro nás je design především o přidávání hodnoty každému produktu.

Metrica

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku